רעיונות לבר מצווה בצהריים​

להתחיל משיר מרגש

אין דרך יותר מרגשת ויפה לפתוח כל אירוע בשיר מרגש שיסמן את תחילת האירוע ואת הכניסה אליו. בחירת שיר היא לא תמיד בחירה קלה כי ההורים אוהבים שיר שמרגש אותם, מצד שני אולי הילד לא מתחבר לשיר. שיר או נעימה מרגשת יכולים להוסיף רבות להכנת מצגת גם אם הילד ביישן ולא מעוניין בכניסה, עריכת מצגת מקורית תוכל להתאים בייחוד לאירוע בר המצווה, אך כולם צריכים להתרגש ממנו. מה שירגש אתכם ללא ספק יעבור גם למוזמנים וישמח אותם, אם תרצו אפשר יהיה לשלב כניסה מיוחדת שקשורה כולה במוסיקה וכל אלו יוסיפו רבות לאירוע את הנשמה והשמחה הגדולה. בתכנון נכון של מצגת מרגשת יחד עם התאמת השיר המוצלח ביותר זה מה שיעניק אפקט מעולה לאירוע כולו.

 

רעיונות לבר המצווה לבחור תפריט מקורי

 

מבחר מנות האוכל באירועים הוא מבחר אין סופי שיוכל להפוך כל אירוע בר מצווה לבלתי נשכח אם רק נדע כיצד לבחור את המנות המתאימות לקהל המזומנים, וגם להוסיף כמה תוספות מדליקות כמו דוכנים עם כל האוכל שילדים אוהבים נקניקיות בלחמנייה ועד מכונות פופקורן או שערות סבתא,  וגם כאן אפשר לשמור על איכות, טעמים מצוינים ומשובחים מבלי לחרוג מן התקציב. חשוב לזכור תמיד שכאן הקהל הוא בני נוער וילדים ולכן יש להתאים תפריט קליל יותר שהם יאהבו וישמחו לקבל, וכמובן אין לשכוח שאוכל שילדים אוהבים זה תמיד המבורגרים בלחמנייה עם צ'יפס וכדומה, רעיונות לבר מצווה.

 

רעיון לבר מצווה לא רק באוכל

 

לא רק אטרקציות של אוכל בדיוק כמו שילדים אוהבים עם כל התוספות המקוריות והמיוחדות ישדרגו את האירוע ואת התפריט ויוכלו ליצור את השינוי ולהוציא לרגע את האורחים מן השגרה בעיקר בנושאי של קינוחים, הוספת בר מתוקים או בר משקאות אקטיבי עם הגשת משקאות ייחודיים וקוקטיילים ללא אלכוהול, אלא גם מגוון של עמדות משחקים משגעות שיהפכו את החגיגה לאירוע בלתי נשכח, למשל עמדות פליי סטיישן, עמדות של מתקנים מתנפחים עליהם אפשר לקפוץ ולהשתולל, עמדות של מגרשי כדורגל עם משחקי שטח כובשים, עמדות צילום מקוריות ומצחיקות, ולמעשה כיד הדימיון הטובה עליכם ישנו שפע של רעיונות לבר מצווה מדליקים לאירוע המיוחד שלכם.

 

רעיונות לבר מצווה בצהריים​
תותילנד
phone
facebook
call
mail