הפעלות לבת מצווה​

לבחור מתוך מגוון של אטרקציות לבת מצווה

דוכנים מתוקים באירועים הם אטרקציה שכובשת לחלוטין ילדים ומבוגרים כאחד. במיוחד עבור בני נוער שידועים כלא מרבים לאכול, ואם לא תגישו להם מנות אטרקטיביות שמתאימות להם במיוחד, הם ממש ישכחו לאכול. כאן רצוי לדאוג למנות אוכל אטרקטיביות ולשלב כמה דוכנים אטרקטיביים שהילדים ייצמדו אליהם ולא ירצו לעזוב אותם לאורך כל האירוע. למשל דוכן של המבורגרים וצ'יפס בדיוק כמו שהם אוהבים. דוכני נקניקיות בלחמנייה וכמובן דוכנים של מתוקים כמו דוכני גלידה ושוקולד בשפע. מפלי שוקולד למשל מושכים את כל האורחים גם הגדולים וגם את הקטנים והם טעימים במיוחד. כולם אוהבים שוקולד ושמחים לשפע של קינוחים טעימים, כל שכולם יוכלו ליהנות מקינוח משובח וליהנות, הפעלות לבת מצווה.

 

הפעלות לבת המצווה כיף בכל רגע

 

חשוב לחשוב על אופי האירוע ולתכנן עם אחריות להנאה של האורחים ושל החוגגים בכל אירוע ובייחוד באירועי בת מצווה, וכל זה יהיה קסום יותר עם שילוב של אטרקציות או הפעלות מקוריות. זה מאפשר לכל אורח לא לרצות פשוט ללכת הבית כי הוא נהנה מכל רגע גם אלו שהם ביישנים באירועים ומעדיפים רק לשבת יתחילו לקום וייהנו ללא ספק מאירוע מקורי, והשילוב של הפעלות ואטרקציות בכל אירוע יוסיפו רבות להנאה של כל אורח. היום בייחוד באירוע של צעירים ובני נוער חשוב לשבור את שגרת האירועים הדומה עם התפריט מנות הקבוע ומוסיקה לריקודים, ובכל תחום אפשר להיות מקוריים יותר, הפעלות לבת מצווה.

 

הפעלת בת מצווה הנערה שמרגישה כמו מלכה

 

בהתאם לקהל היעד ולטעם כלת השמחה ניתן לשלב בכל אירוע בת מצווה כמה אטרקציות והפעלות מלהיבות בתחומי עניין שבנות אוהבות אך גם שיוכלו להתאים לכל האורחים להיסחף גם הם בחגיגות. החל מלתכנן באופן אישי את האירוע ולהופיע מול האורחים בשיר מקורי ומלהיב לצד מצגת מקסימה ומרגשת ברקע, ועד לשילוב של הפעלות ואטרקציות מהנות של משחק, ריקודים או מיצגים. אם זה להוסיף בלוני ענק שיקשטו את כל רחבת האולם ואם זה לתת לכל אורח שי אישי, כמובן אי אפשר לשכוח את המגנטים כמזכרת שהאורחים מאד אוהבים לקבל, תוכלו לשלב זאת גם עם עמדת איפור, עמדת יצירה או פינת צילום משעשעת במיוחד.

הפעלות לבת מצווה​
תותילנד
phone
facebook
call
mail