רעיונות לבר מצווה - אין סוף אפשרויות

תכנון כל חגיגה איכותית ומוצלחת תתחיל מן הפרטים הבסיסיים, ואז בכל תחום יש אין סוף אפשרויות שאפשר יהיה לשלב ולעשות. אם זה לבחור את הלבוש חשוב שהוא יהיה למשל נוח ומתאים לחוגג ולא רק מרהיב ומאד יוקרתי. אולי פפיון או עניבה זה יפה אך יתכן וחתן בר המצווה לא יתחבר לזה, לכן צרו אווירה לא רק חגיגית אלא גם נעימה לכולם, רעיונות לבר מצווה.

 

רעיונות לבר המצווה - לבחור שיר מרגש

בחירת שיר שילווה את המצגת באירועים היא לא תמיד בחירה קלה או מובנת מאליה. ההורים אוהבים שיר שמרגש אותם ומזכיר להם את הילד שלהם, מצד שני אולי הילד לא מתחבר לשיר הזה. רעיונות לבר מצווה שיר או נעימה בכוחם להוסיף רבות להכנת מצגת בייחוד לאירוע בר המצווה, אך כולם צריכים לאהוב אותו ולהתרגש ממנו. מה שירגש אתכם ללא ספק יעבור גם למוזמנים וישמח אותם גם. מצגת של כמה דקות עם כל התמונות המרגשות, תמונות מתקופת הילדות, תמונות של סבא וסבתא, כל אלו יוסיפו רבות לאירוע את הנשמה והשמחה הגדולה. בתכנון נכון של מצגת מרגשת יחד עם התאמת השיר המוצלח ביותר זה מה שיעניק אפקט מרגש ומעולה לאירוע כולו.

 

 

רעיון לבר מצווה - בחירת התפריט

מבחר מנות האוכל לאירועים הוא מבחר אדיר ואין סופי שיוכל להפוך כל אירוע בר מצווה לבלתי נשכח אם רק נדע כיצד לבחור את המנות המתאימות לקהל המזומנים ולהקפיד על כללים של איכות, טעמים מצוינים ומשובחים מבלי לחרוג מן התקציב. חשוב לזכור תמיד שכאן הקהל הוא בני נוער וילדים, החברים של חתן השמחה, ופחות הדודה שמגיעה מרחוק, ולכן יש להתאים תפריט קליל יותר שהם יאהבו וישמחו לקבל, וכמובן אין לשכוח שאוכל שילדים אוהבים זה תמיד המבורגרים בלחמנייה עם צ'יפס, עמדה של שערות סבתא לקינוח וכדומה.

 

רעיון לבר המצווה -אטרקציות אוכל טעימות

תוספות מקוריות ומיוחדות מעטות לתפריט שיוכלו ליצור את השינוי ולהוציא לרגע את האורחים מן השגרה בעיקר בנושאי של קינוחים, הוספת בר מתוקים או בר משקאות אקטיבי עם הגשת משקאות שייקים ייחודיים וקוקטיילים, ישדרגו את האירוע שלכם בכמה רמות. האוכל שיוגש באירוע בר המצווה, הוא אחד מן הגורמים העיקריים להצלחת האירוע שלכם על הצעירים והמבוגרים כאחד, על כן יש לתכנן זאת בתשומת לב מרבית בכדי לתכנן את תפריט האוכל הטעים ביותר שישאיר אצל האורחים טעם טוב תרתי משמע.

רעיונות לבר מצווה

רעיונות לבר מצווה
תותילנד
phone
facebook
call
mail