השכרת מתנפחים מתקנים חדישים ואטרקטיביים

לא רק אירועי יום הולדת או אירועים לפעוטות יכולים להיות משולבים בקלות רבה עם מתקנים מתנפחים, עם מגלשות בגדלים שונים או עם בריכות מים בהם האורחים יכולים להביא לחגיגה גם בגדי ים. גם בני נוער ומבוגרים אוהבים לשלב את האטרקציה הזאת לאור מגוון המתקנים המתנפחים החדישים מאד והאטרקטיביים שיש כיום, כמו למשל מתקן של שור זועם עליו אפשר לרכב ולנסות לא ליפול, מתנפחים שמדמים פעילות בלונה פארק וכדומה, בעיקר אם אפשר להתקין מתקנים גדולים במיוחד או כאלו שיתאימו לכמות גדולה של מוזמנים, גם מבוגרים יתחברו לזה וייהנו מכל רגע.

 

להתפעל מהמבחר המתנפחים להשכרה

עם המתקנים המתנפחים האטרקטיביים שיש היום להשכרה, אין ספק שהחגיגה הופעת להתפעלות של ממש. המתקנים שנבחרים להיות משולבים באירועים הופכים עם הזמן ליותר חדשים ויותר אטרקטיביים והם מאתרים כל מה שגורם ללקוחות ולמוזמנים להרגיש וואהו ולהתפעל מהמתקן המדהים. ניתן כיום להשכיר את המתנפחים בעלויות יחסית משתלמות ולא יקרות במיוחד. ניתן להזכיר כל מתקן בכל נושא, במגוון של גדלים, דמויות, צבעים או צורות. ובמיוחד אם מדובר בילדים הם לא רוצים לחזור הביתה.

 

 אין רגע משעמם עם מתנפחים

אין ספק שעם מתנפחים באירוע החגיגה שלכם לא תהיה משעממת גם לא לרגע אחד. המתקנים כיום מעוצבים כך שהם גם חזקים מאד לקלוט את כל העומס של הילדים או בני הנוער ולמעשה את כל משקל החוגגים באותו הזמן. לא רק החוויה הופכת למיוחדת, הפעילות אטרקטיבית וכל המוזמנים חוגגים שמחים ונלהבים, גם נושא הבטיחות חשוב ביותר וכל מתקן מגיע עם תו תקן ועם כל הבטיחות ליציבות, לעמידות מפני עומסים או קרעים וכדומה, וזהו פרמטר לא פחות חשוב.

 

ליהנות יותר מכל אירוע עם מתנפחים

תמיד אפשר יהיה להוסיף עוד משהו מעניין שיקפיץ את האירוע שלכם תרתי משמע. כך האירוע שלכם לא יהיה רק אירוע רגיל עם כיבוד סטנדרטי, מוסיקה ברקע, לבוש חגיגי וכל מה שכולם כבר מצפים לראות. האירוע שלכם צריך גם להיות שמח ומלהיב, והוספה של מתקנים מתנפחים תשדרג את האירוע כך שכולם ייהנו ממנו הרבה יותר. האטרקציה הזו מתאימה כמובן לחלל הפתוח יותר, אך גם באולמות סגורים גדולים במיוחד ניתן יהיה לשלב אטרקציות של מתנפחים ובעיקר לפעוטות. בימי הקיץ החמים המתנפחים האהובים במיוחד הם כמובן המתנפחים הרטובים שכוללים מתקני גלישה, בריכות מים שונות ועד לבועות קצף ומשחקי מים מהנים.

 

השכרת מתנפחים לאירועים

 

מסיבות ימי הולדת לילדים, הם כבר הפקה בפני עצמה. קיימות דרישות רבות מצד הקטנים, היות וחבריהם עורכים ימי הולדת מושקעים. יש לדאוג כי תהיינה אטרקציות, כך שהילדים לא ישתעממו אפילו לרגע. אחת מהאטרקציות המוכרות היא השכרת מתנפחים מחברה אמינה אשר דואגת למפעיל ולמתנפחים בטיחותיים שעומדים בתקנים. זהו ארגון נהדר לימי הולדת אשר בו ההורים יוכלו לשוחח ביניהם ולהיות שקטים שיש מפעיל מנוסה אשר מפעיל את הילדים.

 

ישנם מתקנים מתנפחים שונים שניתן לשכור כגון: מגלשות מתנפחות, מתקני קפיצה נמוכים לילדים קטנים ומגלשות קצף שהן אהובות במיוחד על הקטנטנים. מומלץ כי הילדים יוציאו מרץ בכל שעות יום ההולדת. בימי הקיץ החמים, תוכלו לערוך מסיבת יום הולדת עם בריכות  שחיה מתנפחות  גדולות שניתן לחלק בהן קבוצות של ילדים כאשר הם מתחלפות במתקנים השונים, כך שכולם מרוצים

 

ההורים משקיעים היום יותר באטרקציות למסיבות ימי הולדת של ילדיהם

 

העידן של היום, שונה מהעידן שלפני שנים, כך שההורים משקיעים המון במסיבות ימי ההולדת של ילדיהם והם עורכים סקר שוק בין החברות השונות המציעות השכרת מתנפחים לאירועים אלה. מדובר על הנאה מושלמת שלא ניתן לחוות בשום אופן אחר. למעשה מתנפחים מקבלים מקום של כבוד בכל חגיגה ומסיבה ללא מתקנים מתנפחים, היא אינה מסיבה..

 

הורים רבים, אינם מתפשרים על בטיחותם של ילדיהם ולכן, יש לתת תשומת לב מרבית לבטיחות הילדים והמתקנים. לדוגמא, יש לוודא כי הילדים אינם עולים על המתנפחים עם ציוד חד, מה שעשוי לפגום במתנפחים. המתקנים המתנפחים, חייבים להיות מותקנים ומעוגנים ביציבות אופטימאלית על הקרקע או על הרצפה. יש לוודא כי צינור הזרמת האוויר למתקן המתנפח מחובר היטב למתקן עצמו. יריעת המתקנים המתנפחים חייבת להיות שלימה, ללא תפרים פרומים או קרעים, כך שהאוויר המוזרם יאפשר גמישות של המתקן.

 

כשאר אתם מעוניינים להזמין השכרת מתנפחים יש לזכור כי לא מומלץ להזמין מתקנים אלה, כאשר נושבת רוח חזקה, מה שיגרום לאי יציבות המתקנים המתנפחים ולא תהיה הנאה מלאה לילדים. כאשר אתם מתעניינים בחברה אשר מספקת אטרקציות כגון מתנפחים למסיבות ילדים, וודאו את הקרבה של החברה לאזור שבו תהיו מעוניינים לערוך את המסיבה, מה שיחסוך לכם כסף רב.

 

החברה שמציעה לכם את כל האטרקציות למסיבות ילדים

 

בגלל שקיימות חברות בארץ המציעות אטרקציות, יש למצוא חברה וותיקה ואמינה בעלת שם ומוניטין. כזו היא  חברת תותילנד אשר מציעה לכם מגוון רב של פעילויות והפקות למסיבות פרטיות, אירועי חברה, בר או בת מצווה וכל האירועים לילדים ולמבוגרים. ניתן למצוא בחברה אטרקציות כגון: מתקני ענק מתנפחים, סדנאות ופינות אומן, שולחנות משחק, מזכרות לאורחים ועוד. הצוות המקצועי של החברה, יציע לכם את האטרקציות אשר תענינה על דרישותיכם, מה שישמח את  החוגגים ואתכם באירוע שכולו פעילות ואקשן.

 

השכרת מתנפחים

השכרת מתנפחים
תותילנד
phone
facebook
call
mail