אטרקציות לבת מצווה - לתכנן אירוע מקורי

אירוע בת המצווה הפך לאירוע נפוץ ובולט, וכל נערה צעירה מעוניינת להרגיש בו כוכבת וממש כמו נסיכה. לכן אופן של תכנון אירוע מקורי שישים את כלת בת המצווה במרכז להיות המסמר של הערב יקל רבות בהפקת ערב מוצלח ומקורי. כך גם תוכלו לעמוד בדרישות התקציב שהצבתם לעצמכם ולקבל את מלוא התמורה להשקעה. חשוב להפיק את מלוא ההנאה ולא רק להתרגש ולהיות לחוצים מהערב.

 

פרויקט שלם ומרגש לבת מצווה

אי אפשר בשום שלב לדלג על מכלול של כמה דברים חשובים בתכנון של בת מצווה גם אם רוצים להתמקד יותר במגוון של אטרקציות מהנות שייחדו את הערב המרגש, ויתנו לנערה החוגגת להרגיש כמו מלכה. חשוב לחסוך כאב ראש מיותר, לבדוק את מגוון האטרקציות לפני שמתחילים להתקשר ולקבוע פגישות, ואז להתמקד באטרקציה אחת מרכזית או שתיים לכל היותר. ריבוי של אטרקציות עלול להיות מעמיס מדי, להחטיא את המטרה ובוודאי לחרוג מהתקציב שלכם. תמיד אפשר לשלב יוקרה אך לשמור עדיין על תקציב שפוי ולהימנע הוצאות כספיות ללא שליטה, כך תפיקו עבורכם את האירוע הנוצץ והטוב ביותר.

 

 אטרקציות מהדברים הפשוטים ביותר לבת מצווה

החל מבחירת הלבוש שהוא הפריט הראשוני והפשוט ביותר שמתכננים לקראת אירוע בת המצווה, לבוש שיכול להיות כמובן מאד מרהיב ויחד עם זאת צריך להיות נוח לנערה, אפשר לשלב שתי מערכות לבוש כאשר באחרת הנערה מופיעה בשיר מקורי בליווי רקדנים, היא יכולה לבחור שיר אהוב ולהתחפש ממש לכוכבת האהובה עליה. אטרקציה זאת אורכת זמן של חזרות מקדימות כדי שהכל יעשה פשוט טיפ טופ והחוגגת הצעירה תרגיש בדיוק כמו הכוכבת האהובה עליה. במהלך המופע אפשר ורצוי לשלב קליפ שלא נופל מהקליפים המשודרים בערוצי המוסיקה, כאן המקום לתכנן את כל הרעיונות הכי כמוסים של הנערה ולהגשים לה את חלומה. כמובן שיום צילום דורש גם הוא הכנות רבות, חזרות וימי עריכה.

 

  אטרקציה - לא לשכוח בוק תמונות לבת המצווה

הכנת בוק צילום או מצגת לאירוע היא הכיף הגדול של כלת השמחה, להרגיש שהיא מלכה ליום אחד, מאופרת בידי צוות מקצועי, נמצאת בסטודיו מקצועי לסדרת צילומים מרהיבים, ולבושה במיטב הבגדים על רקע של לוקיישנים מגוונים בתוך הסטודיו ומחוצה לו.  יחד עם כל הוספת האטרקציות המקוריות, יש לבחור את כל הפרטים בצורה הרמונית שתתאים בדיוק רב לאורחים הצעירים וכן לכוכבת החגיגה הנרגשת.

 

אטרקציות לבת מצווה

 

בת מצווה  נחשבת כאירוע מיוחד עבור כל נערה ועבור בני משפחתה. נערה שהגיעה לגיל המצוות, מוקירה את המעמד באמצעות חגיגה עם חברים ומשפחה, אך כאשר ישנם חברים רבים המגיעים מהכיתה, אי אפשר לקיים מסבה זו, ללא אטרקציות לבת מצווה. גם אטרקציות למבוגרים לא מזניחים בחגיגת בת המצווה, אם באמצעות בר אקטיבי, דוכנים מעניינים ועוד גימיקים שמתאימים לקהל המבוגרים. האווירה היא מחשמלת ושמחה כאשר קיימות אטרקציות וגורמות לאירוע זה, להיות בלתי נשכח.

 

מומלץ לא לחכות לרגע האחרון ולדאוג כמה חודשים מראש לפני תאירך האירוע לחברה אשר תספק את האטרקציות המתאימות ביותר לאירוע זה. חברה המספקת את כל האטרקציות הקיימות, תשב עם בעלי האירוע ותשאל את השאלות הנכונות, על מנת לדעת איזה סוג של אטרקציות תתאמנה למסיבת בת המצווה, כאשר היא תבין על פי כמות המוזמנים, הגילאים, איזה סוג של אווירה, קונספט וגימיקים אטרקטיביים היא תוכל להביא למסיבה זו.

 

התמקדו במטרה וחישבו על אטרקציות לבת מצווה אשר יתרנו לאווירה

 

חשוב להיות יצירתיים, כאשר אתם מזמינים אטרקציות לבת מצווה, אם כלת בת המצווה ראתה אטרקציות בחגיגות בת המצווה של חברותיה, אשר התאימו לה, היא יכולה להצביע על כמה מהן ולהזמין חברה שהיא התלהבה מהאטרקציות שלה באחת מהמסיבות בת המצווה שבה היא השתתפה.

 

מומלץ לראות את התמונה המלאה של אירוע בת המצווה   ולכלול את החלק המיוחד של האטרקציות, כאלה שתהיינה חדשניות ועדכניות. יש לגרום לכך כי מסיבת בת המצווה, תהיה כזאת שלא ראו באירועים דומים אחרים, וזה מה שיגרום לאירוע זה להיראות כה מיוחד.

 

להתאים את האטרקציות המלהיבות ביותר גם למקום שבו ייערך אירוע בת המצווה

 

כאמור, לא כל אטרקציה, עשויה להתאים לכל מיקום שבו ייערך האירוע ולכן, יש להתאים את גודל המקום לאטרקציות של בת המצווה. לפני שתסגרו עם חברה המתמחה בתחום של אטרקציות לבת מצווה, השאלה הראשונה שישאל נציג חברת האטרקציות היא :"היכן ייערך האירוע?". על פי גישה זו, תוכלו להבין כי מדובר על חברה מקצועית שיודעת להתאים את האטרקציות השונות עבורכם ממש כמו כפפה ליד, כך שאתם תוכלו להיות בראש שקט כי אכן בחרתם נכון.

 

יש להתחשב גם ברצונותיה של כלת בת המצווה, היות ויש לה ניסיון באירועים רבים כאלה אשר בהם היא השתתפה, כך שיש לה מושג רב יותר מאשר של הוריה, כאשר הם יגיעו לפגישה עם ספקי האירוע ועם החברה המספקת אטרקציות מיוחדות לחגיגת בת המצווה. בחירת החברה אשר תספק את האטרקציות עבור אירוע בת המצווה, הינה מכרעת וזו הסיבה שיש לבחור בחברה ידועה ומוכרת כמו חברת תותילנד שהיא בעלת ניסיון עשיר של שנים רבות. החברה תספק עבורכם את האטרקציות המתאימות, אם משחקי מדיה, שולחנות משחקים, הפעלות למיניהן, מה שלא ישאיר את האורחים רגע אחד ללא שעמום.

 

אטרקציה לבת מצווה למסיבה מרגשת במיוחד

בתכנון של בת מצווה חשוב לכלול כמה נושאים חשובים ביותר, גם אם רוצים לשלב יותר מגוון של אטרקציות עבור הנערות, אטרקציות מקוריות ומהנות שייחדו את הערב המרגש, והן כמובן יתנו לנערה החוגגת את ההרגשה שהיא כמו מלכה. אך תמיד יהיה חשוב לבדוק קודם את מגוון האטרקציות וכך להתאים אותם גם לאופי כלת השמחה וגם לקהל האורחים, כל זאת לפני שמתחילים להתקשר ולקבוע פגישות, מומלץ להתמקד באטרקציה אחת עד שתיים שיהיו מרכזיות כי ריבוי של אטרקציות עלול להיות רעשנים ומהיר מדי לשעות בודדות זה עלול להיות מעמיס מדי או לחרוג מהתקציב שלכם. תמיד אפשר לשלב את היוקרה שנערות מאד אוהבות, אך לשמור גם על תקציב שפוי כדי להפיק את האירוע הנוצץ והטוב ביותר.

 

אטרקציית בת מצווה בגדים של מלכה

גם בבחירת הלבוש כאשר מתכננים אירוע בת מצווה, אפשר לשלב לבוש שיכול להיות כמובן מאד מרהיב ויחד עם זאת צריך להיות נוח לנערה, אפשר לשלב תחפושות עם מופע ריקוד ושירה על פי המוסיקה או הכוכבים שהנערה אוהבת בליווי רקדנים עם לבחור שיר אהוב ולהתחפש ממש לכוכבת אהובה. צריך גם לתכנן זמן מראש לחזרות כדי שהחוגגת הצעירה תרגיש בדיוק כמו הכוכבת האהובה עליה. אפשר גם לתכנן ריקוד מיוחד בהפתעה יחד עם החברים והחברות. אפשר לשלב גם קליפ ברמה של הקליפים המשודרים בערוצי המוסיקה, להוסיף הפתעות כי מוסיקה זו אטרקציה שתמיד עובדת ומרגשת.

 

אטרקציות לבת מצוות תמונות לאירוע מקורי

לא רק התמונות במהלך האירוע נשארות כמזכרת בבת המצווה אלא גם הכנת בוק צילום או מצגת לאירוע תהיה כיף גדול לכלת השמחה, שתרגיש שהיא מלכה ליום אחד, ומה עם כל מיני אטרקציות לבת מצווה שישלבו לא רק אותה כמלכה אלא גם האורחות שלה יוכלו ליהנות מאווירה של סרטים- כל אחת תוכל להיות מאופרת בידי צוות מקצועי, ותקבל צילומים מרהיבים על רקע של לוקיישנים מגוונים בתוך מכונת צילום.  אולי ליהנות יחד בסדנת יצירה מהאגדות שמשלבת מסיבה עם הנאה ואתגר, כל הוספה של אטרקציות מקוריות לבת מצווה תתאים בדיוק רב לאורחים הצעירים וכן לכוכבת החגיגה הנרגשת. אין ספק שאירוע בת המצווה הפך לאירוע נפוץ ובולט, וכל נערה רוצה להרגיש בו כוכבת וממש כמו נסיכה, לכן אופן של תכנון אירוע מקורי שישים את כלת בת המצווה במרכז להיות הכוכבת של הערב יקל רבות בהפקת ערב מוצלח ומקורי.

אטרקציות לבת מצווה

אטרקציות לבת מצווה
תותילנד
phone
facebook
call
mail